O nás

MSD Animal Health

Důvěryhodný zdroj pro ucelené řešení nemocí zvířat

Merck Animal Health, známý jako MSD Animal Health mimo USA a Kanadu, je globální součást firmy MSD zabývající se zdravím zvířat.

MSD Animal Health nabízí veterinářům, farmářům, majitelům zvířat a státním orgánům široký výběr veterinárních léků, vakcín a řešení zdravotních potíží a služeb. MSD Animal Health je oddaný udržení a zlepšení zdraví, kvality života a výkonů zvířat.

MSD Animal Health je zaujatý pro fungování svého obchodu, kerý je nejlépe vhodný k bezprecendentním výzvám, kterým dnes čelíme. Jeho strategický cíl je dosáhnout trvalého růstu skrz kontinuální opatření integrovaných řešení s inovativními produkty pro léčení zvířat a službami, které splňují vyvíjející se nároky našich zákazníků.

MSD Animal Health je rozhodnutý sjednotit všechny zaměstnance do nové kultury, zakořeněné v touze splnit zákazníkovy potřeby a stát se důvěryhodným a preferovaným partnerem, podporujícím je ve vyvinutí jejich podnikání v odpovědi na měnící se podmínky trhu z bohatých zdrojůsilného vědeckého základu. Firma je angažovaná v budování nejlepší firmy zabývající se zdravím zvířat v průmyslu.

MSD Animal Health nabízí velmi kvalitní produkty a služby ve svém portfoliu a nejefektivnější služby orientované na zákazníka. Toho je dosaženo skrze vědecký základ a firemní výzkum a vývoj, zákaznicky orientovanou organizaci a nadšený personál, výrobu vysoké kvality a jeho sofistikovaného přístupu k řízení dodavatelského řetězce.

MSD Animal Health zamýšlí plně využít své zdroje vhodně tak, aby byla naplněna očekávání jejich zákazníků, regulátorů a státních orgánů. Firma bude řídit svoje podnikání podle nejvyšších standartů kvality profesionalismu a integrity.

Intervet International B.V.
Wim de Körverstraat 36
5831 AN Boxmeer
The Netherlands
www.msd-animal-health.com

MSD Animal Health headquarters in Boxmeer, The Netherlands

MSD Animal Health headquarters